OSOBNÍ STRÁNKA ČLENA SDRUŽENÍ GV

Karla Kůlová

* 1975
Kostelec nad Labem
kraj Středočeský

Výtvarné techniky: malba, kresba, perokresba, akvarel

Popis tvorby:

Jsem výtvarnice z Kostelce nad Labem. Malbě a kresbě se intenzivně věnuji od roku 2011.

V letech 2014-2015 jsem absolvovala akreditované studium: Základy arte technik a cyklus arteterapeutických seminářů, pod vedením lektorky Zdeňky Rusnokové.

V letech 2016-2017 jsem navštěvovala kurzy malby a kresby výtvarníka Jana Severy ve Staré Boleslavi. Jsem členkou Galerie výtvarníků – Sdružení nezávislých výtvarníků Čech a Moravy.

Moje nejvíce oblíbená technika je malba olejovými barvami na plátno. Na počátku své tvorby jsem se věnovala především krajinomalbě, městským a venkovským scenériím. Postupem času mě ale stále více a více začal fascinovat člověk. 

Člověk, jako vrchol Božího stvoření. Krása a ladnost ženského těla ,ostré rysy a strohost mužského těla, nevinnost a hravost dětí, moudrost a vrásky stáří. A to vše v různých životních situacích a rolích. Proto je nyní má tvorba, jak malba, tak i  kresba, zaměřená na člověka.

Mám ráda realismus, proto i má tvorba je realistická. Jsem optimista a proto se snažím, aby mé obrazy a kresby v lidech probouzely radost, naději a pohodu. Snažím se o barevnou harmonii i zachycení světla, jako naděje v životě člověka.

Své obrazy vystavuji v Praze, na Mělníku, v Brandýse, v Neratovicích, v Ostravě a v galeriích i kavárnách po naši vlasti.

Účastním se pravidelně polabského Montmartru v Brandýse nad Labem. Své obrazy jsem vystavovala na Nymburském posvícení. V roce 2018 jsem účastnila pražského Art-festu.

Mé obrazy jsou v soukromých sbírkách po celé ČR, na Slovensku, ve Francii…

Kromě svých obrazů, maluji i kreslím na přání zákazníků.

Další informace na:    www.karlakulova.cz

Malba

OSOBNÍ KONTAKT NA UMĚLCE

Zde zadejte své jméno a e-mailovou adresu, abychom Vám mohli odpovědět.

„Pokud se vám moje tvorba líbí nebo se chcete na něco zeptat, budu ráda, když mi napíšete nebo zavoláte.“

Karla Kůlová

(+420) 737 750 959