OSOBNÍ STRÁNKA ČLENA SDRUŽENÍ GV

Ivana Ševčíková

* 1964
Lipová-lázně
kraj Olomoucký

Výtvarné techniky: pastelky, pastely, akryl, olej

Popis tvorby:

Malování se věnovala již od dětství. Jen jako samouk. Život však rychle ubíhal, a proto se v roce 2017 rozhodla nelenit a začala si plnit své sny. Od té oby se malbě a kresbě věnuje na sto procent.
Absolvovala kurzy u vynikajících lektorů a malířů: Martin Ševčík, Alexandr Pavlov, Monti Kubrik, Michal Janovský a dalších.

Miluje vše krásné – život, lidi, přírodu, barvy, fantazii. To vše se odráží v její tvorbě. Do svých obrazů vkládá štěstí, lásku, radost a pohodu – to, co v dnešní době potřebujeme. Nejvíce si oblíbila malbu olejem a pastelem. Má velikou radost z každého dokončeného díla. Její obrazy zdobí domovy v České republice i v zahraničí.

Olej je nádherný, miluje jeho vůni a pomalé tvoření. Ladné tahy štětcem ji naplňují štěstím a láskou. Pastel ji okouzlil svou pestrostí barev. U něj si připadá jak malé dítě, které se barvami zamatlá od hlavy až k patě, ale výsledek je úžasný. Vznikne  jemný, sametový obraz, který lahodí srdci i oku.

Ráda navštěvuje různé akce – setkání malířů, plenéry, kurzy, výstavy. Malování ji velice naplňuje. Je to forma úniku do světa, kde je šťastná a žije si svůj příběh. Zúčastnila se již desítek výstav po celé České republice. Vystavovala na  mezinárodním veletrhu výtvarného umění ArtFest 2017 v Českých Budějovicích i Mezinárodním veletrhu výtvarného umění Ateliér ART Fest pořádaném v roce 2018 v Praze. V roce 2019 svá díla představila i na mezinárodní výstavě ve švédském Olofström a Uppsale. Své obrazy rovněž posílá na různé charitativní  akce.

Motto:
„Nikdy to nevzdávej, žij svůj sen“

Ukázka z tvorby...

Malba

OSOBNÍ KONTAKT NA UMĚLCE

Zde zadejte své jméno a e-mailovou adresu, abych Vám mohla odpovědět.

„Pokud se vám moje tvorba líbí nebo se chcete na něco zeptat, budu ráda, když mi napíšete nebo zavoláte.“

Ivana Ševčíková

(+420) 724 293 053